Philips Xitanium DALI 36W 850mA 54V TD/Is 230V (voor Noxion Delta Pro Highlum V2.0 40W)
Hulp nodig?
Neem contact op met onze lichtexperts voor vrijblijvend advies.Specificaties Philips Xitanium DALI 36W 850mA 54V TD/Is 230V (voor Noxion Delta Pro Highlum V2.0 40W)
Algemene informatie
Artikelnummer | 238267 | |
---|---|---|
Fabrikantnaam | Philips Xitanium DALI 36W 850mA 54V TD/Is 230V (for Noxion Delta Pro Highlum V2.0 40W) | |
Aantal in omdoos | 1 |
i
De aanbevolen hoeveelheid verwijst naar het aantal producten dat door de fabrikant is voorverpakt. Wanneer je deze hoeveelheid koopt, leveren wij de producten in het originele pakket van de fabrikant.
|
Technische Informatie
Input Voltage (V) | 186-250 | |
---|---|---|
Output Voltage (V) | 54 | |
Netspanning (Volt) | 220-240 |
i
Verlichting met een netspanning van 220-240 Volt kun je direct en zonder problemen op het stroomnetwerk aansluiten. Verlichting met een andere netspanning, bijvoorbeeld 12 Volt of 24 Volt, heeft een accessoire nodig: een (elektronische) transformator bij (LED) lampen of een LED driver bij LED armaturen. Let op! Een driver kan in het armatuur zijn ingebouwd.
|
Dimbaar | Ja, Dali |
i
Wanneer je verlichting dimt, verbruikt een lamp / armatuur minder vermogen vanwege de lagere lichtsterkte. Met dimmen creëer je dus niet alleen een gezellige sfeer, maar bespaar je ook op jouw energiekosten. Het dimmen van LED kan op meerdere manieren:
- Het gebruik van een (LED) dimmer achter jouw lichtschakelaar of een LED snoerdimmer.
- Met een lichtmanagementsysteem (DALI etc.); hiermee kun je een groep armaturen tegelijk dimmen.
- Het gebruik van een smart platform (Zigbee, Tuya etc.).
Indien er sprake is van een lichtmanagementsysteem of een benodigd platform, dan vermelden wij dit altijd in de specificaties.
|
Kleur behuizing | Wit |
Lamp Informatie
EAN | 8719157012461 |
---|
Afmetingen
Lengte (mm) | 200 |
i
Waar de lengte van een lichtbron voor staat, is afhankelijk van het type lamp. Bij (LED) TL buizen spreek je letterlijk van de lengte van de buis. De lengte bij een (LED) spot of lamp wijst op de diameter van het breedste stuk van de lichtbron. Dat is vooral goed om te weten indien je te maken hebt met een smal armatuur.
|
---|---|---|
Hoogte (mm) | 32 | |
Breedte (mm) | 74 |